Participants

Partecipants

Saga Martina Aaltonen (University of Helsinki)
Nicolau Sarquis Aiex (Imperial College)
Stephanie Alexander (University of Illinois at Urbana-Champaign)
Lucas Coelho Ambrozio (IMPA)
G. Pacelli Bessa (Universidade Federal do Cearà)
Gérard Besson (Université de Grenoble)
Annegret Burtscher (University of Vienna and Université Pierre et Marie Curie)
Gilles Carron (Université de Nantes)
Marco Castronovo (Università di Pisa)
Marcos Petrúcio Cavalcante (Universidad Federal de Alagoas)
Dario Celotto (Università di Milano Bicocca)
Laura Cremaschi (Scuola Normale Superiore di Pisa)
Clément Debin (Université de Grenoble)
Baptiste Devyver (Technion, Haifa)
Csaba Farkas (Babes Bolyai University)
François Fillastre (Université de Cergy-Pontoise)
David Gonzalez (Universidad Autonoma de Madrid)
Clara Guadagni (Università degli Studi di Salerno)
Emmanuel Hebey (Université de Cergy-Pontoise)
Debora Impera (Università di Milano Bicocca)
Ivan Izmestiev (FU Berlin)
Urs Lang (ETH)
Jorge Lira (Universidade Federal do Cearà)
Rami Luisto (University of Helsinki)
Giovanni Mascellani (Scuola Normale Superiore di Pisa)
Sung-Hong Min (Korea Institute for Advanced Study)
Juliana Miranda (Universidade Federal do Amazonas)
Ilaria Mondello (Université de Nantes)
Rafael Montezuma (IMPA)
André Neves (Imperial College)
Irene Ortiz Sanchez (Universidad de Murcia)
Stefano Pigola (Università dell’Insubria)
Juncheol Pyo (Pusan National University)
Ernani Ribeiro Jr. (Universidade Federal do Cearà)
Michele Rimoldi (Università dell’Insubria)
Simona Scoleri (Università degli Studi di Milano)
Keomkyo Seo (Sookmyung Women’s University)
Andrea Seppi (Università di Pavia)
Alberto G. Setti (Università dell’Insubria)
Elefterios Soultanis (Univesity of Helsinki)
Marina Tenconi (Università di Milano Bicocca)
Marc Troyanov (EPFL)
Daniele Valtorta (Università degli Studi di Milano)
Giona Veronelli (Université Paris 13)

Partecipants w n

1 Keomkyo Seo 2 Carron Gilles 3 Giovanni Mascellani 4 Ivan Izmestiev
5 Marco Castronovo 6 Annegret Burtscher 7 Urs Lang 8 Rami Luisto 9 Lucas Ambrozio
10 Emmanuel Hebey 11 Gerard Besson 12 Rafael Montezuma 13 Marina Tenconi
14 Alberto Setti 15 Dario Celotto 16 G. Pacelli Bessa 17 Irene Ortiz 18 Simona Scoleri
19 Jorge Lira 20 Clara Guadagni 21 Nicolau Sarquis Aiex 22 Marc Troyanov
23 Debora Impera 24 Stefano Pigola 25 Ilaria Mondello 26 Andrea Seppi
27 Laura Cremaschi 28 Baptiste Devyver 29 Michele Rimoldi 30 Elefterios Soultanis
31 Martina Aaltonen 32 Sung-Hong Min 33 Clement Debin 34 Francois Fillastre
35 Marcos Petrucio Cavalcante 36 Csaba FarKas 37 Ernani Ribeiro Jr
38 Giona Veronelli 39 Stephani Alexander 40 Daniele Valtorta